Hírek, aktualitások

dátum 2014-11-28 idő 11:45

BÁV karácsonyi ékszer aukció decemberben

A BÁV Zrt. 91. alkalommal rendezi meg karácsonyi ékszer aukcióját, melyet 8. alkalommal egészít ki ezüsttárgyak gazdag kínálatával.

Az ékszer- és ezüstaukció 2014. december 9-10-én kerül megrendezésre. Az aukciós kiállítást pedig már november 29-től, egészen december 7-ig látogathatják az érdeklődők, mindennap 10-18 óra között.

Ékszerek

A BÁV szakembereinek több évtizedes tapasztalatára támaszkodva összeállított, közel 250 darabos ékszerkínálat rendkívül gazdag és reményeik szerint kielégíti vásárlóközönség változatos igényeit. A széles választékban a ritka gyűjtői darabok mellett az egyedi különlegességek és korunk divatos ékszerei egyaránt megtalálhatók.

Az ékszeraukció legmagasabb kikiáltási árról induló tétele kivitelezését tekintve a modern ékszeripar csodálatos alkotása: egy karkötős Rolex luxus női ékszeróra, amelyet 14 nagyobb méretű és 160 apró briliáns díszít.

Ezüst

A BÁV kínálatát a karácsony ünnepélyességét emelő, magasabb esztétikai igényeket is kielégítő, 19-20. századi asztali használati ezüsttárgyak változatos anyagából állította össze.

A bécsi biedermeier tálak, gyümölcskínálók, cukortartók, gyertyatartó párok mellett a historizáló darabok és neorokokó tárgyak gazdag anyagából válogathatnak a licitálók. A 20. század pesti ötvösségét a historizmus stílusában készült, részletgazdag tárgyak mellett a rendkívül elegáns Art deco stílusú asztali ezüsttárgyak és garnitúrák képviselik.
A gyűjtőket is számos ritkasággal és érdekességgel várjuk. Biztosan kiérdemli a figyelmüket az 1760 körül Prágában készült, barokk, úti fűszertartó belsejében tűzaranyozással vagy az 1807-ben, Bécsben, Josef Schneider műhelyében készült empire kávéskanna, valamint az aranyozott ezüst, bécsi rokokó misekehely.

Forrás: bav.hu

vissza a hírekhez

Kiemelt hírek

összes hír
Franchise Börze - Ahol tuti recepteket találhat egy sikeres vállalkozáshoz!
dátum 2018-01-10 idő 13:30

2018. február 1-én újra franchise kiállítást szervez a Magyar Franchise Szövetség.

Legolvasottabb hírek

összes hír

Franchise tanácsadás

További hírek

Turán nyitotta meg legújabb egységét a Stilianos Babauszoda.
dátum 2018-01-18 idő 17:17

2018. Január 15-én a Stilianos Babauszoda Franchise 7. egységeként kezdte működését a Stilianos Babauszoda Tura.

A Franchise Börzén kedvezménnyel lesz megvásárolható a Franchise Vállalkozás című könyv
dátum 2018-01-18 idő 16:35

A franchise iránt érdeklődők számára alapvető ismereteket tartalmazó olvasmány 25% kedvezménnyel lesz kapható a kiállítás helyszínén.

Hatalmas az érdeklődés a 10 év után újra megrendezendő Franchise Börze iránt
dátum 2018-01-17 idő 14:28

A Magyar Franchise Szövetség hiánypótló bemutatkozási lehetőséget nyújtó rendezvénye olyan sikeres, hogy már szinte az összes kiállítói stand foglalt.

Piacvezető robotgép forgalmazásához keres partnereket a Thermomix
dátum 2018-01-17 idő 12:39

A legintelligensebb robotgép immáron Magyarországon is elérhető.

Ezen túl magánszemélyek is hirdethetnek a Duna House honlapján
dátum 2018-01-16 idő 12:20

Március végéig bruttó 1990 forintért árulhat a nagyközönség házat, lakást, ingatlant, 30 napon át a Duna House honlapján.